KONST / Litografier / Färglitografi 12872064
nr 1287 2064
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 198/390, daterad 86. Motivet: 35x44 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:51:45
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg